На фестивалі аматорського кіно на Херсонщині Бруней представляє україномовний фільм про АТО


24 сентября 2016 года.

На XI Міжнародному фестивалі аматорського кіно "Кінокімерія", що проходить у місті Скадовськ, вперше представлений фільм із султанату Бруней - стрічка українською мовою про антитерористичну операцію на Донбасі.

Про розповів секретар журі директор кіностудії "Рось", член Національної спілки кінематографістів України сценарист Владислав Таранюк.

"Фільм "Закон Пелікана" з Брунею дуже цікавий, це фільм українською мовою про нашу АТО. Прізвище дівчини-автора подвійне - українсько-брунейське", - розповів Таранюк.

За його словами, у стрічці легенда про пелікана інтерпольована на сучасність, на невеликий гурт людей, що перебувають десь у підвалах на Донеччині. Ідуть обстріли, люди не мають їжі, води, їх охопила депресія і безнадія. "Але якраз через легенду про цього пелікана, який дуже любив своїх дітей і врятував їх, у нас з'являється надія. Саме через це кіно з Брунею", - сказав секретар журі.

XI Міжнародний фестиваль аматорського кіно "Кінокімерія" проходить у місті Скадовськ на базі санаторію "Скадовськ" з 22 по 25 вересня. На фестивалі представлено 173 фільми з 16 країн та 16 регіонів України.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости