"Нова генерація" провела акцію на Херсонському Майдані


22 февраля 2014 года.

Херсонські депутати, вам мало крові? Херсонські депутати від «партії регіонів» 18 лютого звернулися до президента Януковича «вжити необхідних заходів в інтересах національної безпеки та збереження громадського миру, захистити жителів України від деструктивних дій екстремістів, а за необхідності - ініціювати введення надзвичайного стану».

Вчора, 21 лютого о 17.00 на Херсонському Майдані, представники та представниці громадських організацій Херсонщини звернулись із запитанням до депутатів: «Невже їм мало крові, що пролилася в Україні?». Вони принесли символічний замінник крові. Можливо це їх влаштує? Депутати мають представляти наші інтереси, а вони просять президента вбивати нас. Екстремістами вони назвали народ України.

Депутати, знайте, що відповідальність за кровопролиття лягає не тільки на тих, хто віддавав наказ стріляти у людей. А й на вас, хто ще й досі залишається у цій партії і голосує за подібні звернення. Цього разу не вийде сказати: «Ми тут ні до чого. Нам наказали. У нас інша думка». Кров і на ваших руках. Прийшов час особистої відповідальності за свої дії або бездіяльність.

акция

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости