Коаліція громадських організацій Черкащини закликає херсонців об'єднатися проти корупціонера

Коаліція громадських організацій Черкащини закликає херсонців об'єднатися проти корупціонера
28 января 2016 года.

Коаліція громадських організацій Черкащини звертається до херсонців з проханням об'єднатися проти корупціонера-еколога Миколи Клименка та бути присутніми на судовому засіданні у резонансній справі повернення його на посаду керівника Державної екологічної інспекції.

"Об'єднана Коаліція громадських організацій Черкащини не може залишити поза увагою судове засідання по справі одіозного корупціонера-чиновника Клименко М.Г. яке було першочергово призначене на 20 січня 2016 року, але в зв'язку з погодними умовами перенесене на 02 лютого 2016 року на 9.00. Ми, Об'єднана Коаліція громадських організацій Черкащини звертаємось до Вас та до громади Херсону з проханням підтримати нас та бути присутніми на резонансній події по справі у поверненні на посаду корупціонера-чиновника, екс - начальник Державної екологічної інспекції Клименка М.Г., який до цього вже програв судові засідання за позовом до громадськості по поверненню своєї честі та гідності на суму 150 000 та 280 000 грн".

Суд у справі Миколи Клименко відбудеться 02.02.2016 року о 09.00 в Херсонському окружному адміністративному суді за адресою: м. Херсон, вул. Робоча, 66 (вхід з вул. Філатова).Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости