Херсонців кличуть навчатися у Школі місцевого журналіста


02 / 03 / 2016

Перший набір у Школу місцевого журналіста розпочнеться 1 березня 2016 р. для журналістів східних та південних областей України.

Буде відібрано 2 групи по 20 учасників. Перша група пройде тренінг 11-13 березня, друга - 18-20 березня. Навчання буде відбуватися у Києві.

До участі запрошуються журналісти з Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Одеської, Миколаївської, Херсонської, Донецької та Луганської областей.

Навчальна програма складається із двох навчальних сесій
Перша сесія (3 дні) буде присвячена питанням організації роботи органів місцевого самоврядування, повноваженням місцевих рад, роботі комунальних підприємств, доступу до інформації та журналістським стандартам у практиці висвітлення роботи органів місцевого самоврядування.

Учасники, що виконають домашні завдання після першої сесії, зможуть взяти участь у конкурсі на кращий матеріал про органи місцевого самоврядування.

Друга сесія (2 дні) буде присвячена питанням формування місцевих бюджетів та виявленню корупційних схем.

До другої сесії Школи будуть запрошені лише кращі учасники за результатами першої сесії.


Відбір учасників буде здійснювати конкурсна комісія на основі заповнених онлайн-анкет за такими основними критеріями:
Вмотивованість
Сфера зацікавлення
Тема минулих журналістських матеріалів
Рекомендації від головних редакторів
Досвід роботи у ЗМІ

Заповнити анкету тут.

Дедлайн 5 березня 2016 року.

Учасникам з інших міст організатори компенсують витрати на проїзд (за наявності оригіналів проїзних документів), а також готель та харчування у Києві.

Школа місцевого журналіста реалізовується Інститутом масової інформації в рамках консультаційно-навчального проекту «Будуємо мости заради реформ і довіри», який підтримує Уряд Великої Британії.

Теги: ими
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости