Херсонські колаборанти вважають, що росіяни хочуть провести «референдум» про приєднання Херсонщини до рф

Херсонські колаборанти вважають, що росіяни хочуть провести «референдум» про приєднання Херсонщини до рф
14 / 06 / 2022

Так званий «референдум про приєднання Херсонської області до росії» відбудеться, але невідомо, коли й у якій формі.

Судячи з висловлювань херсонських колаборантів, які називають себе «військово-цивільна адміністрація», російські окупанти мають намір провести «референдум», але не вважають за потрібне обговорювати це питання з «новою владою» області.

Фейковий «заступник голови військово-цивільної адміністрації» Кирило Стремоусов сказав в коментарі для російських «ЗМІ»:

«Як я розумію, російською стороною прийняте рішення про приєднання, яке відбуватиметься через плебісцит, бо думку жителів Херсонської області буде визначено на найближчому референдумі».

Скрін з Телеграм-каналу ТАСС

Судячи з цього плутаного (Стремоусов інакше говорити не вміє) висловлювання, окупаційна «влада» Херсонщини може тільки здогадуватися про наміри росіян. Останні, скоріше за все, усі рішення по окупованій Херсонщині не обговорюють з місцевою «владою», а просто кажуть їй, що робити. Тому якщо дійде до «референдуму», то місцевій «адміністрації» просто скажуть, що робити.

А поки що херсонські колаборанти навіть для коментарів російським пропагандистам змушені обмежуватися припущеннями. Бо не беруть участі в процесі прийняття рішень й ні на що не впливають.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости