Херсонська державна морська академія проведе День відкритих дверей для абітурієнтів з Криму


8 мая 2019 года.

11 травня 2019 року відбудеться День відкритих дверей закладів вищої освіти для абітурієнтів, які проживають на тимчасово окупованій території АР Крим та м.Севастополя.

У Херсоні захід відбудеться у Херсонській державній морській академії за адресою м.Херсон, просп. Ушакова, 20. Початок о 12 год. 00 хв. Контактна особа - завідувач Сектору у Херсонській області МТОТ Чистіков Денис Миколайович, тел. 095 807 84 67.

Під час заходу абітурієнти з Криму та їхні батьки зможуть поспілкуватися з представниками 37-ми навчальних закладів. День відкритих дверей - це чудова нагода дізнатися більше інформації про заклади вищої освіти та отримати кваліфіковані консультації щодо умов і особливостей вступу та навчання, освітніх можливостей і додаткових переваг.

До слова, для абітурієнтів, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей, АР Крим та м. Севастополя передбачено спрощений порядок вступу у понад 70 закладів вищої освіти через освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна». Минулого року через такі центри вступило 1749 студентів.

Захід відбудеться за сприяння Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Міністерства освіти та науки України, Херсонської обласної державної адміністрації.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости