Херсон приєднається до Всесвітньої акції проти торгівлі людьми Walk for Freedom 2019

Херсон приєднається до Всесвітньої акції проти торгівлі людьми Walk for Freedom 2019
17 октября 2019 года.

18 жовтня 2019 року жителі міста Херсону візьмуть участь у глобальній щорічній акції з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який світова спільнота відзначає 18 жовтня. Акція спрямована на підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгiвлi людьми, поширення важливої інформації про тенденції її розвитку та небезпеку, яку вона становить.

Цей захід не є протестом, це мовчазна і мирна хода, яка проходить вже шість років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві. Цього року небайдужі громадяни знову вийдуть на вулиці своїх міст аби об'єднати зусилля та зробити свій вклад у відновлення справедливості. Walk for Freedom в Україні розпочнеться 18 жовтня в обласних центрах та закінчиться фінальною для 2019 року Ходою у м. Києві 19 жовтня.

Акція буде проведена у партнерстві Міжнародної організації міграції, ОБСЄ та Представництва міжнародної громадської організації А21, Всеукраїнської Коаліції громадських організацій в сфері протидії торгівлі людьми.

Walk for Freedom у м. Херсоні розпочнеться на площі Вокзальна (навпроти залізничного вокзалу), де буде сформовано колону з представників суб'єктів Національного механізму взаємодії (НМВ) в сфері протидії торгівлі людьми в Херсонській області і місті Херсоні, волонтерів, представників громадськості. Хода відбуватиметься за маршрутом: від площі Вокзальна по проспекту Ушакова до площі Свободи. Під час ходи волонтери, які будуть йти поруч з колоною, розповідатимуть перехожим про мету події, та роздаватимуть інформаційні листівки.

По завершенні ходи відбудеться зустріч представників суб'єктів НМВ області і міста Херсону за круглим столом в приміщенні ХОДА із ЗМІ, з метою обговорення реалізації державної політики в Херсонській області в сфері протидії торгівлі людьми.

Учасники будуть одягнені в одяг чорного кольору, в руках будуть чорні парасолі з логотипом "Walk for Freedom".

Сучасне рабство - це міжнародний злочин, який вражає усі нації, та впливає на людей усіх рівнів достатку. Ми щиро бажаємо через акцію Walk for Freedom розвивати діалоги, які будуть сприяти попередженню проблеми, покращенню підтримки постраждалих та переслідуванню торговців людьми на глобальному рівні.

Контактна особа: Литвиненко Анжела (099 349 36 47)

Хід Акції:

10:00 - Збір та реєстрація учасників на площі Вокзальна. Формування колони.

В цей час журналісти можуть отримати коментарі від організаторів.

10:15 - Колона вирушає за вказаним маршрутом.

10:55 - Колона прибуває на площу Свободи.

11:00 - Фінальне фото.

Організатори запрошують журналістів в приміщення ХОДА, де зможуть надати коментарі.

11.00 - 11.20 кава брейк

11.20 - 12.00 круглий стіл в приміщенні ХОДА

 

Теги: акція
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости