Головний санлікар області: Херсонщина упевнено рухається до пікових показників захворюваності на коронавірус

Головний санлікар області: Херсонщина упевнено рухається до пікових показників захворюваності на коронавірус
12 марта

Головний санітарний лікар Херсонської області Юрій Ромаскевич 12 березня повідомив про те, що Херсонщина упевнено рухається до пікових показників захворюваності на коронавірус.

На власній сторінці у Facebook він звернувся до медиків області.

"Шановні колеги! Дорогі друзі! Близькі моєму серцю люди у білих халатах! Сьогодні я звертаюся до вас і прошу уважно прочитати прості рекомендації, які вам і мені знадобляться у найближчі кілька тижнів і місяців!", - написав Юрій Ромаскевич.

Головний санітарний лікар області відзначив, що показники захворюваності на коронавірус на Херсонщині зростають.

"Я завжди вам казав правду і можу, на жаль, відверто сказати - пікові навантаження цієї хвилі будуть майже у 2 рази вищими ніж ті, які ми спостерігали восени 2020 року", - заявив Юрій Ромаскевич.

У своєму зверненні він просить медиків пам'ятати, що головне завдання - забезпечити швидке виявлення інфікованих та контактних пацієнтів.

"Тільки ефективна ізоляція та своєчасна госпіталізація дозволять нам уникнути колапсу системи охорони здоров'я та величезних людських втрат. Тільки завдяки взаємодії загальної медичної мережі, епідеміологічної служби, Нацполіції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, соціальних працівників, під час координації органів влади, ми зможемо уникнути катастрофи! Сьогодні ми маємо зробити все для цього, незважаючи на будь-які конфлікти! Бездіяльність тепер злочинна!",- написав Юрій Ромаскевич.

Також він закликав медичних працівників вакцинуватися і зробити це якнайшвидше, поки є ще час до пікових навантажень

"Будь ласка, терміново вакцинуйтеся! У нас з вами ризикнути стати у 7-8 разів вище, ніж у решти громадян! Ще маємо шанс сформувати імунітет, знизити ризик захворіти! Бережіть себе! Ви - найкраще, що є у нашій країні! Надія тільки на нас!»" - сказав головний санітарний лікар області.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости