Фонд громади міста Херсон "Захист" передав лікарням обласного центру дві тисячі захисних костюмів посиленої ізоляції

Фонд громади міста Херсон
2 февраля

Сьогодні, 2 лютого 2021 р. Фонд громади міста Херсон "Захист" передав трьом лікарням обласного центру - обласній інфекційній ім. Г.І.Горбачевського, міськім лікарням ім.Є.Є Карабелеша та ім.А. і О. Тропіних дві тисячі захисних костюмів посиленої ізоляції.

Ця допомога стала можливою завдяки підтримці діяльності Фонду громади Херсона "Захист" з подолання поширенню на Херсонщині COVID-19 Агентством США з міжнародного розвитку USAID.

Це перший етап такої допомоги, а загалом до кінця лютого Фонд громади Херсона «Захист» передасть ще десять тисяч ізоляційних костюмів з підвищеними захисними властивостями десяти лікарням Херсонщини, які приймають на лікування хворих на COVID-19: Їх одержать також лікарня м.Нова Каховка та центральні лікарні Бериславського , Генічеського , Голопристанського, Каховського, Олешківського та Скадовського районів. Тож загальна сума допомоги складе - 1 974 000 грн.(Один мільйон дев'ятсот сімдесят чотири тисячі грн.)

захист

Довідково: Співпраця Фонду з Агентством США з міжнародного розвитку розпочалася у 2020 році , протягом останнього кварталу якого Фонд громади Херсона «Захист» вже надав допомогу семи лікарням Херсонщини пятьма тисячами захисних комбінезонів. Також 25 тисяч захисних масок, отримали два КПВВ, «Каланчак» та «Чонгар», та два ЦНАПи для убезпечення тих, хто перетинає адмінмежу з Кримом.

Фонд громади Херсона "Захист" координує свої дії з Єдиним антикризовим штабом Херсонська обласна державна адміністрація , підписавши Меморандум про співпрацю.

Окрему подяку благодійники висловили власникам заводу ТМ Anserglob за надані склади та допомогу у розвантаженні грузів.

помощь

Теги: захист
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости