ФК "Кристал" проходить атестацію для участі у Першій лізі Чемпіонату України з футболу

ФК
17 июля 2020 года.

Футбольний клуб "Кристал" проходить атестацію для участі у Першій лізі Чемпіонату України з футболу. Особливих зауважень до клубу немає. Про це Суспільному розповів директор "Кристалу" Сергій Шевцов.

За словами директора , всі вимоги футбольний клуб намагається виконувати. Це стосується і фінансових вимог - клуб щороку проходить аудит.

"Єдині зауваження є до кадрів - Перша ліга вимагає вже зовсім іншого ставлення до роботи, з'являються такі посади як юрист, офіцер безпеки, маркетолог, яких у нашому штатному розписі наразі нема", розповідає директор МФК «Кристал» (Херсон) Сергій Шевцов.

Розповів Сергій і про наміри запрошувати до команди нових футболістів.

"Зараз ми спостерігаємо за Першою лігою, в якій чемпіонат триває. Також розвиваємо і своїх футболістів, у нас вже почалася підготовка. Все одно ми будемо спиратися на той кістяк, який вивів команду до Першої ліги. Думаю, це було б правильним - дати шанс цим хлопцям пограти".

У Херсоні побувала комісія з Києва, яка перевірила, чи готовий херсонський стадіон приймати матчі Першої ліги. Залишили зауваження, які вже почали виправляти, розповідає директор стадіону «Кристал» Олександр Букалов.

"Згідно нових вимог до Першої ліги - це адміністративні зміни, зміни по трансляції, по Інтернету, по дрібних ремонтах, додаткові кімнати, які не були потрібні, робимо (частину вже зробили) і продовження ремонту".

Серед необхідних приміщень, додає Олександр Букалов, - кімната для проходження допінг-контролю, зони для відпочинку офіційних осіб. Також з нового сезону за матчами на стадіоні можна буде спостерігати з різних ракурсів.

"Мінімальні вимоги в Першій лізі - три камери. Одна має бути в центрі і дві - так звані «оффсайдні». Саме монтуються додаткові вишки. Для зручнішого перегляду матчу. На даний момент закінчується будівництво запасного поля зі штучним покриттям та освітленням, закінчили сектори. В майбутньому все залежить від фінансування - продовження ремонту на секторах і, я сподіваюсь, що до бігових доріжок також дійдемо", - говорить директор стадіону «Кристал» Олександр Букалов.

Наразі клубу необхідно мінімум два мільйони 700 тисяч гривень додаткового фінансування. Документи з обґрунтуванням вже подали до міської ради, говорить Сергій Шевцов.

"У Першій лізі зростає сума внесків, зростають витрати на виїзди команди, та й загалом витрати зростають. Федерація хоче від клубу отримати гарантію, що ми витримаємо ці фінансові витрати й зможемо брати участь у чемпіонаті. Треба й футболістам підняти оплату праці".

ФК "Кристал" проходить атестацію для участі у Першій лізі Чемпіонату України з футболуСуспільне Херсон
Наразі освітлення на стадіоні «Кристал» лишається у незадовільному стані. Клубу дали рік на те, щоб виправити цю ситуацію - додає Сергій Шевцов. Деякі трибуни також залишаться не відремонтованими -вболівальників на них не пускатимуть і закриють від них банерами. За словами директора стадіону, матчі зможуть відвідати майже 5 тисяч глядачів - стільки тут зараз змонтовано крісел.

Ілля Контішев, В'ячеслав Ходус.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости