Експерти землевпорядної служби Херсонщини опрацювали за принципом екстериторіальності понад 2,8 тисячі проектів землеустрою


25 апреля 2017 года.

Від початку реалізації пілотного проекту з екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на розгляд експертів землевпорядної служби Херсонської області надійшло з інших областей близько 3 тисяч проектів землеустрою.

Тож із жовтня 2016 року до нинішнього дня фахівці опрацювали 2811 проектів, з яких 1389 примірників землевпорядної документації розглянули експерти безпосередньо в Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області.

Позитивний висновок експерти надали 1678 проектам, що становить 56% від загальної кількості. Через велику кількість зауважень до розробників негативний висновок отримали 1133 проекти землеустрою. Наразі на розгляді фахівців знаходиться ще 171 проект.

Всього на Херсонщині працюють 14 кваліфікованих експертів, що відповідають критеріям, установленим статтею 23 Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації»: 5 - в Головному управлінні Держгеокадастру і 9 - у районах.

Довідково: Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости