До Херсонщини прибула гуманітарна допомога від Угорської Екуменічної Служби для переселенців


16 июня 2016 года.

З 15 червня 2016 р розпочалася видача гуманітарних наборів 600 родинам вимушено переселеним особам, які знайшли притулок на Херсонщині.

Допомогу отримують родини, насамперед ті, що мешкають в селах та районних центрах області. Близько 480 родин з Великоолександрівського, Каланчацького, Великолепетиського, Горностаївського, Верхньорогачинського, Каховського, Голопристанського, Цюрупинського, Білозерського районів буде охоплено гуманітарною програмою, а також 120 родин, які розселилися у Херсоні.

 

У межах Угоди про співпрацю між громадською організацією «Ліга ділових та професійних жінок» та Херсонським міським і Херсонським обласним центрами соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, вироблено загальний облік у розрізі районів області та міста Херсона для забезпечення ефективної передачі допомоги постраждалим. Допомогу отримують багатодітні родини, жінки на утриманні яких родина з дітьми, родини де є вагітні жінки, або жінки, які годують новонароджених, родини з інвалідами 1, 2, 3 групи, родини де є люди похилого віку. Але пріоритет надається родинам, які ще жодного разу не отримували допомогу від Угорської Екуменічної Служби Допомоги.

Протягом останнього року системна гуманітарна допомога Служби стала значною підтримкою для родин-переселенців. Від них в адресу Угорських партнерів надходять щирі слова вдячності та побажань.

Програми гуманітарної допомоги здійснюються за фінансової підтримки міжнародного союзу «АСТ-Альянс» (м. Женева) у виконанні Угорської Екуменічної Служби Допомоги (м. Будапешт) і місцевого партнера ГО   «Ліга ділових та професійних жінок» (м. Херсон).

Теги: ВПО
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости