ДФС вперше оновила план графік на 2018 рік щодо перевірок з ЄСВ, ПДФО та військового збору


4 сентября 2018 года.

Херсонська ОДПІ Головного управління ДФС у Херсонській області інформує платників податків: 16 серпня 2018 року ДФС України оприлюднила оновлений план-графік планових перевірок ДФСУ на 2018 рік.

Розділ ІV «Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати ПДФО, військового збору та ЄСВ» з урахуванням коригування.

Розділ І «Документальні планові перевірки платників податків - юридиичних осіб», Розділ ІІ плану - графіка «Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів» з урахуванням коригування (серпень 2018 року) 10.08.2018 та Розділ ІІІ «Документальні планові перевірки платників податків - самозайнятих осіб, які є ФОП або провадять незалежну професійну діяльність» з урахуванням коригування (липень 2018 року) залишено без змін.

Згідно з оновленим планом - графіком у 2018 році відбудеться 538 планових податкових перевірок підприємств з питань ПДФО, військового збору та ЄСВ. Це на 23 перевірки більше, ніж за початковим варіантом затвердженого плану-графіку. Всі 23 підприємства, які додані до переліку, розташовані у Дніпропетровській області.

Теги: есв
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости