Дайджест подій 163 дня війни на Херсонщині

Дайджест подій 163 дня війни на Херсонщині
5 августа

1. Вчора вночі гауляйтера Херсонщини Володимира Сальдо екстрено госпіталізували. Колаборантські ЗМІ повідомили, що Сальдо звернувся до лікарів за порадою «міністра охорони здоров'я». Та сьогодні колаборанстька община заплуталась у своїх повідомленнях, як і завжди. Серед версій: медична кома херсонського зрадника, швидке прогресування давньої хвороби, ускладнення після COVID-19, отруєння. Вінцем цих коментарів є заява Стрємоусова про «перевтому» Сальдо. Важливо, зо коментують стан зрадника всі, кому не лінь, окрім лікарів. Скоріш за все, медики замовчують цю ситуацію, бо там все дуже погано. Можливо, після такої кількості чуток про його смерть та прокльонів від херсонців, він таки відправиться на концерт до Кобзона.

2. Заочно повідомили про підозру у держзраді заступниці головного лікаря Комунального некомерційного підприємства "Білозерський центр первинної медико-санітарної допомоги". За даними слідства, після повномасштабного всторгнення РФ на територію України, жінка добровільно, маючи на меті корисні мотиви, пішла працювати на окупантів. Вже в червні її «підвищили» до в.о. головного лікаря Білозерської лікарні. Підозрювана допомагає загарбникам «вводити» систему охорони здоров'я расєї в окупованій області.

3. Окупанти усілякими «правдами і неправдами» намагаються заманити херсонських учнів та студентів у «свої» навчальні закладі. Так, у Скадовську ці діячі обіцяють батькам платити щомісячну допомогу на дітей - школярів та студентів до 23 років, якщо ті підуть в росіянську школу, або чого навчатимуться в росіянському ВНЗ. Виплачувати обіцяють по 4 тис.руб. на дитину (приблизно 2400 грн). Опікунам, одиноким батькам і тим, хто отримає червоний паспорт, обіцяють ще більші виплати. На такий крок колаборанти пішли, бо жителі Скадовська не хочуть віддавати своїх дітей в навчальні заклади загарбника і масово виїжджають з області. Окупанти планують для всіх класів однакову програму у вигляді 4 предметів: російська мова, російська література, історія росії та математика. Не хочуть з ними працювати й українські вчителі - станом на липень більше 50% педагогів покинули Херсонщину.

4. Окупанти обстріляли шість населених пунктів Херсонської області. Від обстрілу загинула людина і є поранені.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости