У Скадовську окупанти обіцяють батькам гроші, якщо їхні діти ходитимуть в школу

У Скадовську окупанти обіцяють батькам гроші, якщо їхні діти ходитимуть в школу
05 / 08 / 2022

Не вдалося залякати, вирішили підкупити. У тимчасово окупованому Скадовську загарбники вигадують все нові способи змусити батьків навчати своїх дітей у школах за російською програмою, повідомляє видання Скадовськ.Сіті.

У так званій "військово-цивільній адміністрації Скадовська та Скадовського району" батькам обіцяють платити щомісячну допомогу на дітей. Зокрема, на школярів та студентів до 23 років, якщо ті відвідуватимуть школу або очно навчатимуться в університеті. Йдеться про 4 тис. рублів на дитину. За офіційним курсом це 2400 грн.

Додаткові виплати окупанти також обіцяють опікунам та одиноким батькам. А от ті, хто отримають паспорт рф, можуть розраховувати й на інші від країни-окупантки.

Зазначимо, за інформацією мера Скадовська Олександра Яковлєва, жителі Скадовська не хочуть вчити дітей за так званими "російськими стандартами освіти", тому масово виїжджають з тимчасово окупованої Херсонщини. Адже гауляйтери планують вчити українських школярів за програмою, яка містить лише чотири предмети. Це - російська мова, російська література, історія росії та математика. Для всіх класів однакова, зазначив Яковлєв.

Не хочуть співпрацювали з окупантами й педагоги Скадовська, через що змушені виїжджати з міста. Станом на липень таких було більше 50%.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости