Оточення «гауляйтера» Сальдо й російські ЗМІ остаточно заплуталися, пояснюючи, чим він захворів

Оточення «гауляйтера» Сальдо й російські ЗМІ остаточно заплуталися, пояснюючи, чим він захворів
05 / 08 / 2022

Зрадник Стремоусов виставив себе повним дурнем, коментуючи погіршення здоров'я «гауляйтера» Сальдо, а підконтрольні окупантам медіа кілька разів «перевзувалися в повітрі», щоб не мати проблем через «невірне» висвітлення ситуації із здоров'ям херсонського колаборанта.

Спочатку російські ЗМІ «RT на русском» і «BAZA» повідомили, що Володимир Сальдо, якого госпіталізували увечері 4 серпня, перебуває в стані медичної коми.

Скріни з Телеграм-каналів

Скріни з Телеграм-каналів

Потім так званий «заступник голови військово-цивільної адміністрації Херсонської області» Кирило Стремоусов назвав інформацію про перебування Сальдо в комі чутками, приправивши своє повідомлення традиційною для себе маячнею про ЛГБТ й «ворогів росії».

Скріни з Телеграм-каналів

Говорив й «виснажливу роботу» Сальдо «на благо Херсонщини», яка негативно вплинула на його здоров'я. Російські ЗМІ розтиражували й коментар Стремоусова.

Скріни з Телеграм-каналів

Але ще один зрадник, екс-нардеп Олег Царьов, друг Володимира Сальдо, оприлюднив інформацію про перебування херсонського «гауляйтера» в коматозному стані.

Царьов

Тобто, Кирило Стремоусов зразково-показово пошився в дурні, до чого зраднику, до речі, не звикати.

А російським ЗМІ довелося писати про «легку медикаментозну кому», в якій начебто перебуває Сальдо. Написав пост про «нічого страшного з Сальдо» й Олег Царьов.

Скріни з Телеграм-каналів

Різняться й версії істотного причини погіршення здоров'я «гауляйтера». Офіційна версія: ускладнення після перенесеного COVID-19. Також пишуть про ймовірне отруєння.

Скріни з Телеграм-каналів

Крім того, є інформація з неофіційних джерел про наявність у Володимира Сальдо серйозного хронічного захворювання в невиліковній стадії, від чого стан його здоров'я - все гірше й гірше. Начебто раніше колаборант періодично проходив в Ізраїлі курси підтримуючого лікування, які гальмували розвиток хвороби, але зараз не має такої можливості, тому недуг стрімко прогресує.

Неможна не звернути увагу й на те, що коментарі про стан здоров'я Сальдо дають хто завгодно, але не медики. Ми не можемо знайти жодного фахового коментаря про стан Володимира Сальдо. Ймовірно, медики утримуються від коментарів, бо ситуація - не настільки оптимістична, як стверджують люди з оточення Володимира Сальдо. Й, можливо, скоро херсонці побачать або відеозвернення Сальдо в дусі «я стомився, й йду», або «Лебедине озеро» на каналі «ВТВ плюс».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости