Дайджест подій 157 дня війни на Херсонщині

Дайджест подій 157 дня війни на Херсонщині
31 июля

1. Окупанти «націоналізували» агропідприємство у Херсоні та трьох селах області. Робітникам вони повідомили про присвоєння товарно-матеріальних цінностей і «призначення» нового керівника. Прокуратура Херсонської області веде досудове розслідування за фактом такого злочину.

2. Росіянський депутат Ігор Костюкевич повідомив пропагандистському ЗМІ, зо він є фактичним очільником невійськової складової окупаційної влади Херсонщини. Цей пан брав участь в форумі «вмєстє с расєєй». Там він заявив, що його місія не тільки гуманітарна допомога, а й «початок повноцінної роботи механізмів ВДА». Хоча раніше він називав себе лише керівником гуманітарного напрямку партії «єдіная расєя».

3. Окупаційна влада у Херсоні заявила про «початок роботи з функціонування матеріальної бази навчальних закладів Херсона у 2022-2023 навчальному році». Відповідне оголошення з'явилось у одному з мікрорайонів міста. Усіх директорів шкіл просять 1 серпня з'явитись до «департаменту освіти та науки Херсонської області». У разі неявки освітянам погрожують звільненням.

4. Окупанти у Херсоні провели масштабний пропагандистський «форум» на базі ХДУ - «вместє с расєєй». Повідомляють, що місце шабашу посилено охоронялось озброєними росіянами. Велика зала університету була майже повна, але не виключено, що притягли людей туди «добровільно-примусово». Відомо, що люди, які прийшли на «форум», були розчаровані, адже хотіли почути, як їм жити в нових реаліях. Але там «гауляйтер» Сальдо та інші спікери віщали, що «Херсонщині бути разом з расєєй допомагатиме увесь Всесвіт» та озвучували інші марення. Учасникам цього збіговиська подарували дуже «важливу» річ - дешевенький блокнотик.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости