В Херсоні окупанти провели масштабне пропагандистське шоу під посиленою охороною

В Херсоні окупанти провели масштабне пропагандистське шоу під посиленою охороною
30 / 07 / 2022

В захопленому окупантами Херсонському державному університеті пройшов так званий «форум» «Разом з росією».

Очевидці казали, що захід проходив під посиленою охороною. Навчальний заклад був оточений кількома десятками озброєних людей, біля головного корпусу вишу стояли бронемобіли.

Учасників форуму ретельно обшукували та пропускали крізь металодетектор двічі: на вулиці біля воріт закладу й у самому головному корпусі. Чимало озброєних автоматами російських військових перебувало й всередині будівлі. Деяких учасників супроводжувала персональна охорона, зокрема, «гауляйтера» Володимира Сальдо й депутата російської госдуми Ігоря Кастюкевича.

Велика зала ХДУ була майже повною, що майже кожен з виступаючих на форумі називав підтвердженням проросійських настроїв херсонців. Але, скоріше за все, значна частина учасників заходу прийшли туди, як кажуть в народі, «добровільно-примусово».

Форум

Втім, навіть якщо усі учасники, приблизно тисяча людей, - проросійськи налаштовані мешканці Херсонщини, то й це не говорить про настрої в регіоні в цілому.

Відомо, що люди, які прийшли на форум, були розчаровані, бо хотіли почути, як жити в нових реаліях, а почули лише пропагандистські наративи.

Зокрема, виступав «гауляйтер» Сальдо. Справляв враження людини, яка трохи не в собі. Казав, що Херсонщині «бути разом з росією» допомагатиме весь Всесвіт, та ніс іншу маячню. А також сказав, що при «військово-цивільній адмністрації» створюється «громадська палата» з «активістів» та «волонтерів».

А учасники цього пропагандистського збіговиська пішли з нього розчарованими, бо не почули нічого, що допомогло б їм зорієнтуватися в реаліях непростого життя в окупації. На згадку про шоу у них на додачу до розчарування лишилися копійчані блокнотики.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости