Дайджест подій 152 дня війни на Херсонщині

Дайджест подій 152 дня війни на Херсонщині
25 июля

1. Херсонський колаборант Кіріл Стрємоусов заявив, що на території тимчасово окупованої області планується повне виведення гривні з обігу. За його словами, українська валюта стає «непривабливою для місцевого населення та бізнесу через падіння, що продовжується». Херсонці повідомляють, що у зв'язку з цим окупанти позбавляють можливості людям оплатити товари картками чи зняти готівку. В одному з місцевих супермаркетів, що розташований в ТЦ «Євроспорт», загарбники вилучили усі платіжні термінали. Також росіяни почали затримувати людей, які переводять в готівку гривні з карток. Відомо, що в Херсон приїхали «спеціалісти» з банківської справи для пришвидшення входження окупованої області в росіянську банківську систему, але рівеньіх кваліфікації досить сумнівний. Однак, в області просто немає достатньої кількості рублів, як і джерел їх отримання. Та якщо окупанти все ж встигнуть вилучити з обігу гривню, то це буде катастрофа, бо у більшості людей взагалі нема росіянської валюти.

2. Військовий експерт Петро Черник заявив, що наразі склались дуже хороші передумови для звільнення всього правого берега Херсонщини. Тим часом, на росії дуже занепокоєні появою HIMARS, знищенням ключових окупантських матеріально-технічних та командних пунктів. Вірогідно, що в зомбіленді теж розуміють, що це стало переломним моментом у війні, а чітка робота наших воїнів по базам рашистів за допомогою західної зброї має руйнівну силу і незворотній вплив на подальший хід «спецоперації». ЗСУ взяли під вогневий контроль важливі транспортні шляхи окупантів. Через це вони не можуть вільно вільно пересуватись, маневрувати, перекидати техніку та створювати нові ударні групи. Всі ці моменти в сукупності сіють паніку серед особового складу та зе лізе деморалізують окупантів.

3. Окупанти захопили парк в Шуменському мікрорайоні. Судячи з усього, там вони створили для себе нову тренувальну базу. Очевидці повідомляють, що звідти чути постріли, а сам парк оточений озброєними росіянами. Декілька днів тому ЗСУ завдали артилерійського удару по минулій базі окупантів - у кар'єрі біля передмістя Херсону, в Камишанах. Тоді було знищено невеликий склад боєприпасів та кілька десятків горе-вояк.

4. В Скадовську ще дві освітянки погодились працювати на окупантів. Про це повідомив мер міста Олександр Яковлєв. Мельниченко Ірина Борисівна стала так званою "директоркою" дитячого садочка "Дзвіночок". Відомо, що вона раніше була вихователем в цьому садочку і в неї завжди буди проблеми в колективі, та й сама вона була постійна чимось незадоволена. Друга колаборантка - Мирослава Ігорівна Степова «зайняла посаду» «керівниці» школи №3. Яковлєв каже, що вона ніби раніше була вчителькою іноземної мови в цій же школі. Однак, заклади освіти в Скадовську продовжують функціонувати за українським законодавством і уроки проводитимуть дистанційно. Поки ще невідомо як саме це буде відбуватись, особливо це стосується саме окупованої Херсонщини, де Інтернет нк стабільний. «Але діти, які виїхали, однозначно матимуть змогу навчатись онлайн» - каже Яковлєв.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости