Ще двоє освітянок у Скадовську погодилися співпрацювати з окупантами

Ще двоє освітянок у Скадовську погодилися співпрацювати з окупантами
25 / 07 / 2022

Міський голова Скадовська Олександр Яковлєв у коментарі Скадовськ.City прокоментував нові кадрові призначення окупантів у заклади освіти міста.

22 липня стало відомо про ще двох освітян Скадовська, які погодилися співпрацювати з росіянами. Зокрема, це - Мельниченко Ірина Борисівна, яку окупанти призначили так званою "директоркою" дитячого садочка "Дзвіночок".

"Це така трохи мені відома людина. У неї були питання в колективі: її то звільняли, то поновлювали. Загалом вона збирала навколо себе завжди незадоволених, та й сама була чимось незадоволена завжди. От врешті-решт проявила себе. Раніше вона працювала вихователем в цьому ж дитячому садку", - розповів Олександр Яковлєв.

Водночас іншій гаутляйтерці Мирославі Ігорівні Степовій росіяни довірили, так би мовити, "керувати" школою №3. Утім, за словами міського голови до окупації він фактично не чув про цю особу.

"Знаю, що вона вчителькою раніше працювала, здається, іноземної мови в тій самій школі №3", - зауважив він.Мер також розповів Скадовськ.City, що наразі наступний рік у місті планують дистанційні уроки.

"У нас заклади продовжують функціонувати. Ми маємо сьогодні дистанційну форму роботи вчителів. Адже будівлі захоплені, тому вчителі переважно по домах або повиїжджали. З 1 вересня чи, як ухвалить міністерство освіти, нині йдеться про 15 вересня начебто, ми розпочнемо навчання. У наших умовах це буде онлайн та ще з якимись додатковими обмеженнями. Будемо бачити, як виходитиме. Але однозначно заклади працюватимуть, діти, які виїхали матимуть змогу або навчатися онлайн в наших школах, або в тих місцях, де вони живуть зараз. Перепон тут не буде", - зазначив Олександр Яковлєв.

Утім, як працюватиме система дистанційної онлайн освіти на тимчасово окупованій Херсонщині, де інтернет та мобільний зв'язок працюють з перебоями, поки не зрозуміло.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости