У Херсоні окупанти виводять гривню з обігу

У Херсоні окупанти виводять гривню з обігу
25 / 07 / 2022

На Херсонщині планують повністю вивести з обігу українську гривню. Про це так званий "заступник голови обласної адміністрації" Кирило Стремоусов розповів в інтерв'ю російській агенції ТАСС.

Колабораціоніст зазначив, що в захопленому російськими військами регіоні діятиме лише російський рубль.

"Гривня поступово виводитиметься з обігу в Херсонській області, у нас буде виключно рубль", - сказав він.

Стремоусов заявляє, що українська валюта нібито стає непривабливою для місцевого населення та бізнесу "через падіння, що продовжується".

Паралельно наш читач повідомив, що у магазині "Європорт" на Залізничній окупанти позавчора відключили термінали щодо прийому оплати картками на касах. 

"Станом на вчора термінали так і не запрацювали, покупців стало одразу менше (готівка в Херсоні зараз на вагу золота)", - написав читач.

Також наголошується, що бівалютна зона на окупованій території діє з 23 травня, тут фактично ходить дві валюти. Як пише російське ЗМІ, спочатку курс встановлювався уврозмірі два рублі за одну гривню, проте зараз це 50 українських копійок до 1,5 руб.

Раніше повідомлялося, що у Херсонській області масово продаються російські товари, які підроблені під українські. Товари мають дуже низьку якість. 

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости