Через професійну недбалість керівника, навчальний заклад поніс збитки на 78 тис. грн.


27 сентября 2016 года.

Херсонським міським судом ухвалено обвинувальний вирок у кримінальному провадженні за обвинуваченням керівника одного з навчальних закладів Херсона у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України.

Очільника закладу визнано винним у тому, що він протягом травня 2013 - грудня 2014 року не здійснював належного контролю за фактичним виконанням службових обов'язків працівниками учбового закладу, обліком робочого часу та нарахуванням зарплатні.

Скориставшись безвідповідальністю керівника, підлеглий вносив у документи недостовірні відомості про виконання робіт, а заробітну плату, нараховану «мертвим душам», привласнював. Унаслідок службової недбалості, інтересам навчального закладу завдано збитків на загальну суму 78 тис. грн.

Керівника закладу визнано винним та призначено покарання у вигляді штрафу з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, строком на 1 рік.

В свою чергу, кримінальне провадження відносно підлеглого, який привласнював кошти закладу, слухається судом, він обвинувачується у скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст. 191 (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) та ч.1 ст. 366 (службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей) Кримінального кодексу України.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости