Апеляційний суд поновив розгляд справи стосовно корупційних дій сільського голови в Генічеському районі


27 июля 2017 года.

Постановою Апеляційного суду Херсонської області задоволено вимоги прокуратури області та скасовано постанову суду першої інстанції, якою було закрито провадження у справі про адміністративні правопорушення пов'язані з корупцією відносно керівника органу місцевого самоврядування.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Так, у травні п.р. відносно голови однієї з сільських рад Генічеського району було складено 4 протоколи про вчинення ним адміністративних правопорушень пов'язаних з корупцією за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП щодо неповідомлення посадовцем про існування у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення про особисте преміювання.

Постановою Генічеського районного суду провадження у справі про адміністративні правопорушення пов'язані з корупцією було закрито «у зв'язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення».

Не погоджуючись із вказаною постановою, прокуратурою області внесено апеляційну скаргу з вимогою скасувати дану постанову як незаконну. В результаті - вимоги прокуратури задоволено, сільського голову визнано винними та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости