АНГАРНІ ВОРОТА ДЛЯ ПРОМИСЛОВОГО ВИКОРИСТАННЯ ВІД БРЕНДУ БУЗБАХ - ВИВЧАЄМО ПРОДУКЦІЮ НІМЕЦЬКОГО ЗАВОДУ З «БРАМА МАРКЕТ КИЇВ»

АНГАРНІ ВОРОТА ДЛЯ ПРОМИСЛОВОГО ВИКОРИСТАННЯ ВІД БРЕНДУ БУЗБАХ - ВИВЧАЄМО ПРОДУКЦІЮ НІМЕЦЬКОГО ЗАВОДУ З «БРАМА МАРКЕТ КИЇВ»
06 / 10 / 2020

Торгова марка Butzbach займається розробкою та виробництвом в'їзних систем для заповнення великих отворів. Один з актуальних напрямів діяльності німецького бренду - створення масштабних воріт для літакових ангарів для підприємств усього світу. Продукція Butzbach традиційно характеризується перевіреною часом надійністю, безпечністю, комфортом експлуатації та функціональністю. Кожен з проектів бренду розробляється з урахуванням індивідуальних конструкційних особливостей та призначення ангару. Сьогодні завод спеціалізується на виготовленні трьох актуальних рішень для авіаційних приміщень: відкатні системи звичайні, телескопічного типу та з поворотом ходової рейки. Технічні спеціалісти «БРАМА МАРКЕТ Київ» вивчили основні особливості кожної конструкції та представили їх у своєму матеріалі. До речі, у процесі виробництва продукції Бузбах використовуються матеріали майбутнього - скловолокно та алюміній.

производство складных ворот промышленного назначения - Бузбах — копия.jpg

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ВІДКАТНІ ВОРОТА ВІД НІМЕЦЬКОГО ЗАВОДУ BUTZBACH?

Стулка ангарної конструкції у стандартному виконанні вільно переміщується по напрямній рейці. Це означає, що можна відкрити будь-яку ширину. Стулки легко збираються у паркувальну кишеню, якщо необхідно задіяти весь проїзд. Відкатні ангарні ворота від Butzbach виготовляються у будь-яких розмірах та встановлюються у приміщеннях для стоянки або випробування літаків, техобслуговування та ремонту повітряного транспорту, для цивільного й військового авіаційного сектора. Системи на 100% готові до використання: у разі відключення електропостачання керування стулкою переводиться у ручний режим. Напрямні оснащені спеціальним підігрівом, що гарантує продуктивність та безперебійність роботи навіть взимку. Стулки оформлюються склопластиком фіберглас, який має пропускну здатність 78%, отже надають чудове природне освітлення внутрішнього простору. Але його термопровідні характеристики дуже низькі, й це гарантує збереження тепла у приміщенні. Матеріал є фірмовою розробкою бренду та доступний у трьох приємних кольорах: сапфирово-блакитний, діамантово-білий та смарагдово-зелений. За запитом конструкцію можна оснастити засобами безпеки, промисловими підйомними воротами, безпороговою хвірткою. Всі параметри самостійно визначає замовник.

ангарные промышленные ворота - складные конструкции Бузбах - Германия — копия

АНГАРНІ ТЕЛЕСКОПІЧНІ ВОРОТА НІМЕЦЬКОГО ВИРОБНИЦТВА: ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Відкатні системи цього типу мають з'єднані стулки, які рухаються одночасно при відкритті проїзду після натискання кнопки. Завдяки цьому надається повний доступ у приміщення ангару. Телескопічні системи доступні в індивідуальному виконанні. Обігрів напрямних здійснюється як у автоматичному, так й у ручному режимі. Численні успішні випробування воріт на стійкість до вітрових навантажень та водонепроникність свідчать про високий рівень якості та надійності. Скління також відбувається з використанням фібергласа повністю або частково. Телескопічні системи можуть виконуватися з нестандартною конструкцією, наприклад, адаптованою під фюзеляж. Додатково пропонується монта захисту від защемлення стулками, пристроїв аварійно-попереджувальної сигналізації, маятникового гальма у якості обмежувача швидкості в ручному режимі роботи.
Також можна встановити вуличну в'їзну систему: https://brama-market.lviv.ua/products/category/vidkatni-vorota-ryterna-alutech-doorhan, щоб підвищити рівень безпеки промислового об'єкту. Конструкції також виготовляються у індивідуальних розмірах з унікальним оформленням.

ангарные ворота складного типа - Бузбах - производство ворот — копия

КОЛИ ВАРТО ВСТАНОВИТИ ВІДКАТНІ ВОРОТА З ЗАОКРУГЛЕННЯМ ХОДОВОЇ РЕЙКИ?

Ця модифікація актуальна для приміщень з обмеженим простором чи особливою формою. Ворота оснащуються поворотною ходовою рейкою для вільного руху закругленою напрямною. Як й попередні конструкції, ця система може контролюватися автоматично або вручну. Унікальний механізм дії забезпечує довготривалу працездатність та зниження витрат на сервісне обслуговування чи ремонт. За необхідності склопластик, яким оснащується стулка, може бути замінений профлистом, сендвіч-панелями чи полікарбонатом. Готова конструкція має невелику вагу, отже надає мінімальне навантаження на дах.

промышленные ворота из Европы - Бузбах - ангарные складные конструкции — копия

ДЕ ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОМИСЛОВИХ ВОРІТ З ВСТАНОВЛЕННЯМ У КИЄВІ?

Будь-який проект компанії розробляється індивідуально, щоб урахувати необхідні розміри, додаткові опції та дизайн. «БРАМА МАРКЕТ Київ» пропонує широке різноманіття промислових систем з гнучкими параметрами, які визначає замовник. Окрім виготовлення конструкцій також пропонується їх встановлення у якості додаткової послуги. Усім клієнтам доступна персональна знижка на всі категорії товарів при оформленні замовлення безпосередньо у шоу-румі. Салон у Києві знаходиться за адресою: вул. Кирилівська, 69В. Отримати консультацію ви можете за контактними номерами: 0673488399, 0501604611.

Теги: ворота
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости