Адвокат: Генпрокурор Юрій Луценко шкодить слідству у справі про вбивство активістки Катерини Гандзюк


5 декабря 2018 года.

Генеральний прокурор Юрій Луценко шкодить слідству у справі про вбивство активістки Катерини Гандзюк, розкриваючи деталі розслідування, вважає адвокатка родини Гандзюк Євгенія Закревська.

Про це Закревська заявила в ефірі програми «Нині вже» на Громадському.

«Я взагалі не вважаю нормальним розголошувати інформацію, яку розголошує генеральний прокурор. Є стаття кримінального кодексу, яка власне говорить, що не можна цього робити», - сказала вона.

Також Закревська зазначила, що не розуміє, як може слідство говорити про встановлення всіх фігурантів справи Гандзюк.

«Як можна говорити про впевненість слідства в чомусь, якщо немає навіть першого кроку - вручення підозри і затримання людини», - наголосила вона.

Адвокатка нагадала, що останній затриманий у цій справі - екс-помічник депутата Миколи Паламарчука Ігор Павловський. Тобто, про затримання організаторів, яких, за словами Луценка, вже встановили, не йдеться.

Крім того, Закревська розповіла, що про Олексія Левіна, якого Луценко назвав підозрюваним у справі Гандзюк, було відомо давно.

«І відповідно питання, чому його не було затримано поліцією безпосередньо в той момент, коли було встановлено його причетність, а це було в серпні місяці зроблено, коли було затримано частину виконавців. Я не розумію, чого його не було затримано до того, як він утік», - сказала вона.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости