40 кращих спортсменів Херсона отримають стипендії по 7 тис. гривень


05 / 09 / 2017

Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко розпорядився створити комісію з призначення іменних стипендій Херсонської міської ради кращим спортсменам міста. 

Про це йдеться у відповідному документі, опублікованому на сайті міськради.

Очолив комісію перший заступник міського голови Ігор Козаков. 

Іменні стипендії Херсонської міської ради кращим спортсменам міста призначаються з метою підтримки і стимулювання розвитку спорту вищих досягнень. Стипендії призначають розпорядженням міського голови, згідно з рекомендаціями комісії за рахунок цільових коштів міського бюджету, які перераховуються управлінню молоді та спорту міської ради для виплати стипендіатам.

До участі в конкурсі допускаються спортсмени віком до 21 року (спортсмени з обмеженими фізичними можливостями віком до 25 років) , які успішно виступили на всеукраїнських та міжнародних змаганнях різного рівня, проживають у м. Херсоні або навчаються у вищих навчальних закладах міста. 

Клопотання про здобуття стипендії спортсменами-кандидатами подаються міськими федераціями, клубами, радами фізкультурно-спортивних товариств, відомств та іншими організаціями фізкультурно-спортивної спрямованості.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости