Жовтневі перемоги херсонських боксерів


27 октября 2016 года.

Відразу з двох куточків України херсонські боксери привезли цілу низку нагород.

Так з міста Одеси на V літніх спортивних іграх серед школярів України (2000-2001 років народження) золото привіз у ваговій категорії 70 кг Олександр Трутнєв, дві бронзові нагороди здобули у ваговій категорії 54 кг Максим Ковальчук та у 60 кг Іван Ходотаев.

В складному фінальному двобої Олександр Трутнєв (70 кг) переміг Івана Сапуна з Київської області та здобув золото змагань. У ваговій категорії 54 кг Максим Ковальчук поступився Артуру Давиденку з Запоріжської області в результаті здобувши бронзову нагороду змагань. У ваговій категорії 60 кг Іван Ходотаев поступився супротивнику з Одеської області Максиму Молодану завоювавши бронзу.

На інших змаганнях, а саме на чемпіонаті України серед юнаків вихованці херсонської школи боксу привезли сім нагород різного ґатунку. Три золоті нагороди привезли Данил Соколовський (48 кг), Єгор Бондаренко (52 кг) та Емран Софієв (54 кг), одне срібло Владислав Сіденко (62 кг), три брози привезли додому Руслан Берідзе (40 кг), Богдан Лопатін (52 кг) та Радислав Пазич (56 кг).

Варто відмітити, що шлях до золота був складним. Данил Соколовський у ваговій категорії 48 кг переміг досвідченого супротивника Кирила Пархоменка (Запорізька область). Єгор Бондаренко у ваговій категорії 52 кг в складному бою переміг Богдана Шевчука (Черкаська область). Владислав Сіденко у ваговій категорії 62 кг не зміг здолати Данилу Меняйла (Запорізька область) в результаті посів другу сходинку змагань отримавши заслужене срібло.

Бронзу привіз Богдан Лопатін у ваговій категорії 52 кг, який боксував з Єгором Бондаренко та програв золотому призеру змагань.

Радислав Пазич у ваговій категорії 54 кг, який до цього двічі перемагав, одноголосним рішенням суддів поступився Микиті Білоконю (Дніпропетровська область) та отримав бронзову нагороду.
Останній бронзовим призером став Руслан Берідзе у ваговій категорії 40 кг, який програв опоненту з Львівщини Віталію Штурпіду.

Отож, скарбничка херсонського спорту за жовтень поповнилась десятьма медалями різного ґатунку.

Теги: бокс
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости