Жінок-підприємниць запрошують взяти участь в освітній онлайн-програмі #She’sNext


13 июля

Компанія Visa у рамках глобальної кампанії She's Next, у співпраці із програмою SheExports, запускає безкоштовну освітню онлайн-програму для українських жінок-підприємниць та власниць малого бізнесу.

Освітня програма #She'sNext включатиме 6 навчальних вебінарів від відомих тренерів, експертів та мотиваційних спікерів.

Перший вебінар на тему "Ідеальний? шторм: що треба знати і робити лідеркам, щоб їхній бізнес вижив" відбудеться у четвер, 16 липня 2020 року.

У ході навчальних вебінарів освітньої онлайн-програми #She'sNext ви зможете дізнатися про нові підходи до розвитку власного бізнесу, а також отримати системні й практичні знання для масштабування ваших поточних проектів і створення нових. Зокрема, йтиметься про ефективні продажі та переговори, бюджетування й управління витратами, розбудову бренду компанії, налаштування маркетингових стратегій, побудову довірливих комунікацій і розвиток жіночого бізнес-лідерства.

Окрім цього, кожен вебінар включатиме діалог-дискусію з впливовими жінками-підприємницями, що збудували та розвинули свій успішний бізнес. Вони розкажуть історії створення та масштабування своєї справи, обговорять виклики та труднощі із якими стикалися, підходи, навички та принципи, що допомогли їм на цьому шляху, а також поділяться практичними порадами із власного досвіду.

Участь у освітній онлайн- програмі #She'sNext здійснюється за попередньою реєстрацією.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап