За участі Євросоюзу розробляється техніко-економічне обґрунтування для дороги, що поєднає Маріуполь і Бердянськ з Миколаєвом та Херсоном


21 марта 2019 года.

Зараз за участі Євросоюзу розробляється техніко-економічне обґрунтування для дороги, що поєднає Маріуполь і Бердянськ з Миколаєвом та Херсоном, а також для залізничного сполучення Запоріжжя-Маріуполь.

Про це у ток-шоу "Ехо України" на телеканалі "Прямий" розповів міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

"Ми маємо ситуацію, що наші європейські партнери готові долучитися до розвитку інфраструктури Приазов'я. Бо вони розуміють, в якій ситуації знаходиться Маріуполь, Бердянськ і всі мешканці цього регіону.

Сьогодні у мене була зустріч з представником Європейської комісії в Україні, представником ЄС в Україні Х'югом Мінгареллі. І ми зараз розробляємо технічно-економічне обґрунтування для дороги, що поєднає Маріуполь і Бердянськ з Миколаєвом та Херсоном, і так само залізничне сполучення Запоріжжя-Маріуполь. Бо там є вузькі ділянки, де тільки йде одна лінія, і, плюс, електрифікація.

Політична готовність Єврокомісії профінансувати розробку ТЕО вже є. Ми працюємо в подальшому, щоб отримати повний пакет такої фінансової допомоги", - заявив Омелян.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап