З початку року херсонські аудитори забезпечили відшкодування втрат майже на 5 млн. грн


17 апреля 2019 года.

Упродовж січня-березня 2019 року херсонські аудитори забезпечили відшкодування втрат майже на 5 млн грн.

За результатами ревізій оформлюються адміністративні протоколи за порушення деякими посадовцями окремих вимог чинного законодавства. Зокрема, 7 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 2 - до дисциплінарної, 2 осіб звільнено з посад.

Загалом, під час юридичного супроводу, фахівці Управління представили інтереси Південного офісу по 5-ти справам, брали участь у 10-ти судових засіданнях.

Крім того, херсонські аудитори ініціювали 6 позовів щодо усунення виявлених порушень перед органом прокуратури на суму понад 3 млн грн. До речі, відтепер, задоволений позов прокуратури про визнання недійсним рішення тендерного комітету, визнання недійсним договору на суму 477,5 тис грн.
Правоохоронні органи, за результатами розгляду матеріалів ревізій, проведених спеціалістами Управління, розпочали 5 досудових розслідувань. Повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення вручено 2 службовим особам.
Водночас, на виконанні у Державній виконавчій службі України перебувають шість рішень на суму 722,3 тис. грн, пред'явлених протягом останніх років.

Протягом І-го кварталу 2019 позови проти органу державного фінконтролю про оскарження вимог щодо усунення порушень не пред'являлись.

Теги: аудит
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап