З 1 листопада на водоймах Херсонщини забороняється рибальство на зимувальних ямах


24 ноября 2020 года.

Починаючи з 1 листопада на водоймах Херсонщини забороняється любительське, спортивне та промислове рибальство на зимувальних ямах.

Зимувальна яма - місце масового скупчення риб у заглибленнях дна річок і озер в зимовий період. При зниженні температури у водоймах нижче 8 градусів починається зимова міграція до місця зимівлі. У риби різко знижується активність, повністю припиняється споживання їжі, уповільнюється інтенсивність росту, знижується частота серцевих скорочень, сповільнюються реакції на подразники. Для збереження рибних ресурсів у зимовий період, Херсонським рибоохоронним патрулем наказом від 26.10.2020 № 201 - ОД введено заборону на вилов риби на зимувальних ямах.

В ході відпрацювання підконтрольних акваторій , починаючи з 1 листопада 2020 року Херсонським рибоохоронним патрулем зафіксовано 25 фактів вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах. По 23 справам нараховано збитки на суму 17 160 грн. Вилучено 58 кг. водних біоресурсів та 9 одиниць заборонених знарядь лову.

Херсонський рибоохоронний патруль закликає всіх громадян дотримуватись заборони на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах. У разі виявлення порушень особи будуть притягнуті до відповідальності відповідно до норм діючого законодавства.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости