Всі поїзди, які прямують з Криму, піддаються посиленому контролю - прикордонники


6 мая 2014 года.

Державна прикордонна служба України продовжує здійснює активні заходи щодо недопущення проникнення на територію України радикально налаштованих осіб, в тому числі з АР Крим. На даний час проводиться посилений контроль всіх, без виключення транспортних засобів та осіб на адміністративному кордоні з Автономною Республікою Крим в межах Херсонської області, а також в 4 залізничних пунктах контролю.

Особливо прикордонники звертають увагу, що інформація про рух поїздів з АР Крим на територію України з проросійськими активістами без прикордонного оформлення, яка з'являється в деяких ЗМІ не відповідає дійсності.

Для прикладу, вчора було отримано інформацію, що поїздом «Сімферополь - Одеса» слідує майже 140 осіб, які можливо належать до проросійських радикальних організацій. Оформлення даного поїзда здійснювалося на контрольному пості «Херсон-залізничний», в ході якого не пропущено в Україну та відправлено в зворотному напрямку 36 громадян України, що прописані в АРК та проходять по індикаторам ризику.

Крім того подібна інформація про громадян Росії, які слідують з Криму до Одеси без проходження прикордонного оформлення декілька разів розповсюджувалася на минулому тижні. Після з'ясування обставин встановлено, що тоді з трьох потягів з Сімферополя, лише один слідував до Одеси. Всього в ньому їхало 463 пасажира, з яких 4 росіянина, а решта - 455 громадян України.

Усі прикордонні пости працюють в посиленому режимі і всі вони посилені додатковими нарядами та резервами прикордонного відомства. Рух поїздів здійснюється виключно відповідно до розкладу. Саме тому Державна прикордонна служба України просить громадян не піддаватися впливу неправдивої інформації та за необхідності зв'язуватися з підрозділами охорони державного кордону.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости