Володимир Миколаєнко зустрівся з гандбольним клубом "Дніпрянка"

Володимир Миколаєнко зустрівся з гандбольним клубом
23 мая 2019 года.

Міський голова Володимир Миколаєнко зустрівся сьогодні з гандбольним клубом "Дніпрянка" та його тренером Михайлом Милославським.

Так, під час зустрічі мова йшла про завершення чергового гандбольного сезону та здобутки клубу.

"У вашому арсеналі уже - чимало перемог, тому хай така тенденція зберігається і надалі. Херсон пишається "Дніпрянкою", - зауважив Володимир Миколаєнко, додавши, що місто і надалі усіляко сприятиме розвиткові клубу.

Зі свого боку, тренер "Дніпрянки" Михайло Милославський відзначив, що цей сезон для команди справді був плідним.

"Для нас він розпочався у вересні 2018 року візитом до міста Шумен - там відкривали нову спортивну арену, а вже через тиждень після повернення з Шумену «Дніпрянка» стартувала в чемпіонаті України з гандболу серед жіночих команд", - відзначив Михайло Милославський.

За словами тренера "Дніпрянки", у квітні 2019 року, за підсумками чемпіонатів,дівчата 2002-2003 років народження фінішували третіми, а дівчата 2004-2005 років вирішили не відставати від старших - теж здобули бронзу чемпіонату.

"Загалом же сезон 2018-2019 рр позначився потрійним бронзовим успіхом для команди. Уже в червні розпочинаються чемпіонати України з пляжного гандболу, тому попереду - нові перемоги та здобутки", - резюмував Михайло Милославський.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости