Виконком міської ради шукає начальника управління культури


23 декабря 2016 года.

Виконавчі органи Херсонської міської ради оголошують конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління культури Херсонської міської ради (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника), повідомляє сайт міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта повна вища у галузі знань «Культура і мистецтво» за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, володіння державною мовою, комп'ютером, стаж роботи за фахом на керівних посадах на службі в органах місцевого самоврядування чи державній службі не менше 3 років або досвід роботи на керівних посадах у закладах сфери культури не менше 5 років.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається заступником начальника управління культури міської ради за телефоном 32 17 18 чи безпосередньо за адресою: 73000, м. Херсон, вул. Гімназична (Червоностудентська), 7.

Документи що додаються: заява на ім'я міського голови про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копія документа, який посвідчує особу, декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости