В облдержадміністрації наголосили на важливості співфінансування місцевими радами об’єктів інфраструктури


15 октября

Сьогодні на селекторній нараді про це поінформував заступник голови облдержадміністрації Сергій Козир. За його словами, існує три проблемні галузі: спортивні майданчики, амбулаторії загальної практики сімейної медицини та дороги місцевого значення.

«З 12 спортивних майданчиків вже завершено будівництво 10, на останні 2 виділено тільки частину коштів. На реалізацію проекту з обласного бюджету виділено понад 9,6 млн грн, передбачено не менш ніж 50% співфінансування», - повідомив Сергій Козир.

Що стосується амбулаторій, він наголосив, що не надійшло співфінансування з Бериславської, Генічеської, Чаплинської, Скадовської, Каланчацької, Голопристанської райрад, Білозерської ОТГ. Високопільська райрада, Нижньосірогозька, Виноградівська ОТГ - отримали тільки частину передбачених коштів.

Також є дефіцит співфінансування ремонту доріг місцевого значення, який складає понад 5,5 млн грн.

З метою забезпечення співфінансування вказаних об'єктів Сергій Козир доручив Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури надіслати відповідні листи до місцевих органів правління і розробити до кінця тижня «дорожню карту» проблемних питань.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина