В Новой Каховке завершился Чемпионат Украины по стрельбе из лука

В Новой Каховке завершился Чемпионат Украины по стрельбе из лука
30 апреля 2015 года.

29 квітня у Новій Каховці завершилися змагання командного чемпіонату України зі стрільби з лука серед спортивних шкіл, шкіл вищої спортивної майстерності та училищ олімпійського резерву.

На спортивній базі «Динамо», де проходили змагання зі стрільби, відбулася церемонія нагородження переможців. Ними, в одиночному розряді, стали новокаховчанка Анастасія Павлова й львів'янин Маркіян Івашко.
Перше загальнокомандне місце зайняла команда Львів-ШВСМ-1, на другому - Чернівці-ШВСМ-1, на третьому - Харків - ШВСМ. Херсонська команда "Динамо" посіла 8 місце, а Херсонський "Спартак" -14.

Нагороди переможцям вручав віце-президент Федерації стрільби з лука в Україні Валерій Булко.

Почесне право опустити державний прапор і тим самим поставити крапку в чемпіонаті надали чемпіонам, до того ж капітанам своїх команд, Анастасії Павловій і Маркіяну Івашко.

Заслужений тренер України Владислав Павлов відзначив, що змагання пройшли на вищому рівні:«Чемпіонат пройшов згідно із всіма правилами й нормам, адже приймати подібного роду турніри «Динамо» уже не вперше, - відзначив він. - Погода, на щастя, була нормальною, так що обійшлося без форс-мажорів. Загалом, ми прийняли більше 140 учасників. Плюс напередодні пройшли змагання із блокового лука, а це близько 60 учасників, а також тренери, судді. Всі залишилися задоволеними. Сподіваємося на подальші успіхи лучників, адже не за горами - етап Кубка світу в Туреччині».

Теги: спорт, лук
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

чаплинка