В Новой Каховке создали пророссийскую самооборону

В Новой Каховке создали пророссийскую самооборону
24 марта 2014 года.

Об этом на своей страничке в фейсбук написала Наталья Петренко.

НЕБАЖАНА ЗУСТРІЧ...

"Сьогодні у малому залі міськвиконкому мер Нової Каховки, Коваленко В.І. давав прес-конференцію,приурочену,правда,не знаю чому більше: зміні влади у державі чи ситуації.у якій опинилась Україна...Запрошення я не отримувала.але прийшла,і ,як виявилось,гостя небажана...

Питань висвітлювалось чимало,але хвилюючим для представників громади є питання створення загонів Самооборони.Спробую пояснити.
До загону Самооборони ввійшла організація "Единство Новой Каховки"( це спортивної статури хлопці,що боронили пам'ятник леніна під час демонтажу,це ті,що скандували "за росію", "за путіна",це ті,що у повному складі були 22 березня на проросійському мітингу у Херсоні...)
На прес-конференції були присутні кореспонденти місцевих газет.На запитання меру,від кого цей загін буде захищати громаду,кореспондент газети " ЧАС" кинув репліку: "А що,до Самооборони входять одні майдауни???" Реакція представників громади була шокуюча....,та й мер промовчав,коли згадали Небесну Сотню...Місто у нас російське (мабуть,найбільша дурниця,що спала йому на думку),є різні думки і вчинки,але ці хлопці поганого у нашому місті нічого не роблять,навпаки,будуть оберігати громадський порядок:цілісність клумб і вазонів на проспекті Дніпровському...Мер так і не дав чіткої відповіді на поставлене запитання:від кого буде захищати громаду проросійська оборона???,складається таке враження,що мер так і не визначився, по яку сторону він сам....

Представники громади були на прийомі у начальника управління МВ УМВС у Херсонській області України Фабріна М.В.,сподіваємось,що болюче питання для громади на контролі!!!"

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

чаплинка