В херсонському Краєзнавчому музеї з’явилася нова «майданівська» реліквія

В херсонському Краєзнавчому музеї з’явилася нова «майданівська» реліквія
16 октября 2014 года.

Голова ОДА Андрій Путілов разом з учасниками Революції Гідності на Майдні передав банер «Херсонщина» зі своєї громадської приймальні в обласний Краєзнавчий музей.

Про це повідомляє прес-служба ОГА.

«Цей банер, безумовно, можна вважати нашою реліквією. Коли наступав «Беркут», ми були вимушені покинули нашу палатку з умовою забрати цей банер, як символ нашого антитерористичного центру та блок-посту Херсонщини, через який пройшло більше 400-х жителів області. Це символ нашої єдності та боротьби за краще майбутнє України», - зазначив Андрій Путілов, а також додав, що події київського Майдану він пронесе крізь усе життя.

Зокрема, за словами губернатора, Новий 2014 рік він зустрічав у колі однодумців на Майдані Незалежності у Києві: «Це була найяскравіша новорічна ніч у моєму житті. Я і досі я пам'ятаю цю атмосферу єдності та віри у краще майбутнє України. І нехай ми були далеко від своїх родин, проте ніхто не відчував себе самотнім - ми знали, що перемога за нами, і це відчуття давало наснаги, не зважаючи на будь-які перепони з боку тоді ще панівного режиму Януковича».

Користуючись нагодою, Андрій Путілов закликав кожного відійти від політичної заангажованості, зосередитися на реальних справах, які націлені на підвищення якості рівня життя та умов праці жителів області.

«Глобальна орієнтація на Європу - це те, до чого ми йдемо, над чим працюємо. Тому сьогодні найперше завдання влади - відійти від пустої балаканини, вжити конкретних заходів для системного покращення за усіма соціально-економічними показниками», - зазначив губернатор.

Зважаючи на важливість та актуальність даної реліквії, можна припустити, що банер «Херсонщина» займе гідне місце в експозиції музею, присвяченої подіям на Майдані.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина