В Херсоне закрыли сезон подводной охоты

В Херсоне закрыли сезон подводной охоты
31 октября 2013 года.

Важливо добре не тільки розпочати робити будь яку справу, але не менш важливо, аби кожну роботу було доведено до успішного завершення - тоді людина почуває найбільше задоволення.

Без перебільшення можна сказати, що члени Херсонської федерації підводної діяльності та спорту залишилися задоволені нинішнім сезоном підводного полювання та результатами змагань під назвою «Закриття сезону 2013».

Ініціаторами та організаторами змагання зі спортивного підводного полювання, яке пройшло у минулу суботу, 26 жовтня на акваторії р. Дніпро від с. Антонівка до Херсонського елеватора, стали Херсонський спортивний клуб «АКВАСФЕРА ЮГ» та Управління фізичної культури та спорту Херсонської міської ради.

Проводились змагання за погодженням з територіальним органом рибоохорони відповідно до встановлених Правила любительського і спортивного рибальства та під контролем державних інспекторів Цюрупинської рибоохоронної дільниці Херсонрибоохорони.

Необхідно зазначити, що «Закриття сезону 2013» вдалося на славу. Не зважаючи на невелику чисельність спортсменів (усього 8, при загальній кількості учасників - 30 чол.), всі залишилися дуже задоволеними. Трофеями спортсменів стали такі види риб як товстолоб, судак та карась. Найбільший товстолоб важив майже 10 кілограмів, судак -2,4 кг., а карась - 530 гр.

Загалом було добуто більше 33 кілограмів дніпровської риби, а змагання пройшли без порушень правил рибальства.Фіналом сезону підводного полювання - 2013 та найбільшою нагородою для учасників, окрім призів, стало велике задоволення та смачна рибальська юшка.

 

Головний державний інспектор Херсонрибоохорони С.Копитін

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости