В аграрному університеті відзначили День працівника сільського господарства

В аграрному університеті відзначили День працівника сільського господарства
14 ноября 2019 года.

Сьогодні, 13 листопада, в актовій заді ХДАУ відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення професійного свята - Дня працівників сільського господарства.

На святкування були запрошені ветерани праці, фермери, механізатори, тваринники, працівники сільського господарства, всі, хто своєю невтомною працею забезпечують розвиток сільського господарства Херсонщини.
Керівництво області щиросердно привітали присутніх зі святом, висловили вдячність аграріям за високі врожаї зернових культур, за їх нелегкий повсякденний труд, побажали усім міцного здоров'я, щастя, успіхів, рясних сходів та щедрих ужинків.

Приєднався до привітань трудівникам сільського господарства і ректор ХДАУ Юрій Кирилов. Він побажав їм миру і добра, та, зокрема, висловив вдячність за співпрацю.

За досягнення високих показників у роботі, за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу кращі трударі та ветерани галузі були нагородженні Почесними грамотами від обласної державної адміністрації та районної державної адміністрації.

Завершились урочистості святковими концертними номерами у виконанні студентів Аграрного університету та театру-танцю «Амадеус».

Теги: хдау
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина