В аеропорту "Херсон" презентували сенсорний туристичний інформаційний центр


27 сентября 2019 года.

У Міжнародному аеропорту «Херсон» презентували перший в області сенсорний туристичний інформаційний центр. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми разом з департаментом туризму розробляли проєкт встановлення туристичного кіоску. Тут є матеріал, що стосується Херсонщини туристичної. Працювали впродовж двох місяців над розробкою», - зазначив представник компанії «Сенсорні системи України» Богдан Муравський.

За допомогою такого сенсорного інформаційного центру турист може обрати та прокласти власний маршрут Херсонщиною.

Тематичне наповнення кіоску (українською та англійською мовами) продовжують формувати.

«Аналітичний додаток, що тут встановлений, дає змогу отримати інформацію, який з блоків є найбільш цікавий для туриста, що треба додати, видалити, змінити», - зазначив Муравський.

Ідентичний кіоск встановлять на залізничному вокзалі в Херсоні. За словами Муравського, є потреба встановлювати такі туристичні інформаційні центри і в районах області, де спостерігається великий потік туристів.

До інформаційного каталогу включено об'ємні переліки туристичних атракцій регіону. Тут гості знайдуть інформацію щодо історико-культурних об'єктів, локацій зеленого, активного, гастрономічного, винного туризму, морського та інших різновидів відпочинку.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап