Управління транспорту міськради розриває договір із перевізником, який обслуговує 26-й маршрут


22 августа 2018 года.

Міський автобусний маршрут №26 «вул. Генерала Алмазова (вул.Безродного) - вул. І. Кулика - ТРЦ «Фабрика» тривалий час обслуговує приватне підприємство «Союзавто» відповідно до Договору про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування.

Проте в результаті численних перевірок спеціалістами управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв'язку міської ради роботи вказаного маршруту, неодноразово виявлено, що кількість транспортних засобів на лінії становить 25% від кількості, передбаченої паспортом маршруту, що є порушенням умов Договору.

Враховуючи відсутність змін в роботі вказаного маршруту, управлінням вирішено розірвати вказаний договір в односторонньому порядку з 27 серпня 2018 року.

Маршрут №26 буде включено до об'єкту найближчого конкурсу з визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах м. Херсона, а наразі управлінням розглядається можливість внесення змін до вказаного маршруту з метою його оптимізації та задоволення потреб мешканців міста.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости