Управління розвитку об’єктів спільної власності пропонує скорочувати штати обласних КП


25 апреля 2017 года.

Проаналізувавши використання бюджетних коштів, стану збереження майна та використання трудових ресурсів, фахівці управління встановили цілий ряд суттєвих порушеньв 7 комунальних закладах, повідомляє сайт обласної ради.

За результатами проведених аналізів, на засіданні постійної депутатської комісії по двом закладам прийнято рішення щодо звільнення з займаних посад керівників.

У той же час, фахівцям управління вдалось виявити резерви економії бюджетних коштів на утримання учнів шкіл-інтернатів в сумі 285 тис.грн, за рахунок дотримання норм наповнюваності класів. Та збільшено надходження до спеціального фонду в загальній сумі 564,7 тис.гривень.

Управлінням опрацьовані фінансові плани 16 комунальних підприємств. Очікуваний прибуток за 2017 рік становить 2125,0 тис.грн, з них по КП «Арабатська стрілка» - 820,0 тис.грн. Ще по трьом закладам профільній комісії надані пропозиції щодо оптимізації витрат на їх утримання шляхом приєднання до інших (Обласна наукова медична бібліотека, Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв, КУ «Спорт для всіх»). Сума економічного ефекту 1404,2 тис.гривень.

З метою постійного контролю за адміністративними, фінансово-господарськими процесами комунальних підприємств та моніторингу їх результатів, господарських операцій і платежів, управлінням запроваджено щомісячний моніторинг по 17 комунальним підприємствам.

 

Теги: облрада
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап