Учениця академічного ліцею - серед переможців Всеукраїнської олімпіади з правознавства


26 марта 2018 года.

Із 19 по 23 березня у м. Херсоні відбулася ХХVІ Всеукраїнська учнівська олімпіада з правознавства, у якій взяли участь майже сто найкращих знавців правознавства з усіх областей України.

Приємно, що серед переможців олімпіади є представниця від нашої області. Крістіна Кушніренко, учениця 9 класу Херсонського академічного ліцею імені О. В. Мішукова, посіла ІІІ місце.

«Я вперше брала участь у ІV етапі олімпіади з правознавства, тому для мене цей досвід просто безцінний. Отримала позитивні емоції, незабутні враження та познайомилася з кращими юними правознавцями, більшість із яких готові зробити свій «правовий» внесок у розвиток нашої держави», - ділиться своїми думками Крістіна.
Підготував переможницю Всеукраїнського рівня вчитель правознавства Віталій Марюхно.

«Як християнин, я в першу чергу вдячний Богові за цю перемогу, який надав нам сил та витримки на цьому змаганні. Також хочу висловити подяку батькам Крістіни, які виховали прекрасну доньку. Мені було дуже приємно працювати з нею, оскільки вона відповідально ставилася до кожного заняття під час підготовки. Цю перемогу присвячую пам'яті видатного вчителя-правника Шайтана Олександра Даниловича. Під керівництвом цієї геніальної людини учні академічного ліцею 19 разів ставали переможцями фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. І тільки раптова зустріч вічності не дозволила Олександрові Даниловичу здобути 20-ту перемогу в цьому змаганні», - підсумовує Віталій Марюхно.

Теги: освіта
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

чаплинка