Учасників АТО запрошують взяти участь у навчальному курсі "Ефективне врядування: як стати лідером місцевих змін"

Учасників АТО запрошують взяти участь у навчальному курсі
7 сентября 2016 года.

Школа державного управління та ГО "Українська асоціація інвалідів АТО" запрошують учасників АТО взяти участь у навчальному курсі "Ефективне врядування: як стати лідером місцевих змін". Програма курсу передбачає 3 модулі по 3 дні (90 годин) аудиторного навчання та 30 годин міжмодульних практичних завдань, пов`язаних з реалізацією фандрейзингового або виборчого проекту, а також стажування в ОМС. По закінченні навчання учасникам буде видано сертифікат.

Ключові теми курсу:

Децентралізація та інструменти взаємодії влади і громади. Участь у виборах та робота в ОМС. Підготовка та проведення виборчих компаній.
Лідер та робота в команді: десять сходинок лідера. Комунікація та вирішення конфліктів у команді.
Бюджет та додаткові інструменти наповнення: міський та обласний бюджет (як формується, як організувати процес моніторингу та контролю). Бюджет участі. 30 інструментів локального фандрейзингу та гранти.
Написання проектів: від ідеї до результату. Проектне управління: розробка, планування, реалізація та адміністрування. Створення проектних команд. Практика по підготовці фандрейзингового проекту.

Графік навчання:
30.09- 02.10 (пт-нд) - I Модуль
21-23.10 (пт-нд) - II Модуль
11- 13.11 (пт-нд) - III Модуль

Умови навчання:
Навчання є безкоштовним за умови відвідування учасниками не менше 85% аудиторних занять, виконання домашніх завдань та участь у розробці та реалізації фандрейзингового або виборчого проекту. При порушенні домовленностей учасник навчання зобов`язується компенсувати організаційні витрати у розмірі 2000 грн.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити онлайн-форму за http://goo.gl/KniYxe.

Контактна інформація

моб.: +380 098 605 18 81, email: shdu@ises.org.ua

Теги: АТО
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости