У Залізному Порту (Голопристанський район) відбувся ІІ відкритий Всеукраїнський турнір з боксу


27 июня 2018 года.

З 21 по 25 червня 2018 року у Залізному Порту (Голопристанський район) відбувся ІІ відкритий Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений зіркам Лондонської Олімпіади.

У турнірі взяли участь 209 боксерів з 11 областей України, а також гості з Чадир-Лунга (Молдова), команди з Могильова та Вітебська (Білорусь), які виступали у вікових категорії юніори, юнаки і молодші школяри.

А перед тим, у Залізному Порту з 5 по 18 червня пройшли трьохтижневі учбово-тренувальні збори, під час яких 60 боксерів з Біларусі, Молдови, Хмельницької та Херсонської областіей. оздоровилися на морі та поліпшили свої навички в боксі. Херсонську область представляли 30 спортсменів у супроводі тренерів Вадима Андріянова та Андрія Саца.

У складі збірної Херсонської області виступали два спортсмени з Генічеського району: генічанин Дмитро Голбай (клуб «Тигр», тренери А. Волощук, А. Галактіонов, Т. Патаман) та боксер із с. Щасливцеве Дмитро Корчевський (клуб «Мангуст», тренери В.Серьожкін, А. Волощук, А. Галактіонов).

За підсумками змагань Дмитро Голбай у ваговій категорії до 40 кг завоював золоту нагороду, а Дмитро Корчевський у суперважкій категорії - «бронзу». Він дійшов до півфіналу, але поступився учаснику, неодноразовому призеру турнірів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина