У Новій Каховці стартували змагання з волейболу пляжного серед юнаків та дівчат


16 августа 2019 года.

15 серпня 2019 року в Новій Каховці на відкритому майданчику для волейболу пляжного ДЮСШ стартували змагання фінального туру чемпіонату України з волейболу пляжного серед юнаків та дівчат U-16.

Участь у цих змаганнях беруть більш ніж 60 юнаків та дівчат. Про розмах цих змагань свідчить географія учасників: Чернігів, Стрий та Червоноград (Львівська область), Ужгород, Рівне, Острог, Шубків та Квасилів (Рівненська область), Запоріжжя, Київ, Біла Церква та Українка (Київська область), Дніпро, Суми, Житомир, Деражня (Хмельницька область), Харків, Первомайськ (Харківська область), Світловодськ (Кіровоградська область), Кропивницький, Чорноморськ (Одеська область), Миколаїв, Херсон, Нова Каховка та Виноградове (Херсонська область).

Учасників змагань привітав з прибуттям у Нову Каховку міський голова Володимир Коваленко. Він побажав всім учасникам успіхів і перемог у змаганнях.

Директор КП «Агенція регіонального розвитку» Вячеслав Костенюк анонсував отримання переможцями та всіма учасниками призів з новим логотипом міста Нова Каховка та передав солодкі подарунки від місцевого виробника «Смачна країна».

Директор ДЮСШ Петро Бойко від імені всіх спортсменів подякував голові Християнської церкви «Любов є» Нової Каховки за збудований на площадці навіс від сонця, який робить більш комфортними умови для спортсменів та глядачів.

Змагання розпочалися одночасно на чотирьох майданчиках ДЮСШ міста Нова Каховка, що за спортивною залою «Будівельник».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина