У Музиківці незабаром запрацює ЦНАП


4 июня 2019 года.

У Музиківці незабаром запрацює ЦНАП. Про це повідомляється на сторінці Музиківської сільської ради у Фейсбуці.

"Ідея створення ЦНАПу в Музиківці визрівала у сільського голови та депутатів вже досить давно. Почали втілення ідеї з тривалого обговорення з експертами Херсонського Центру розвитку місцевого самоврядування, разом прораховували ризики та можливості. Обрали ідеальне приміщення, зручне навіть для маломобільних груп - колишню контору ПОСП "Маяк", - говориться у повідомленні.

Наразі громада отримала підтримку Програми U-LEAD з Європою. Уже розроблене технічне завдання та дизайн приміщень.

"У подальшому від програми маємо отримати комп'ютерне обладнання, меблі, програмне забезпечення і, що найголовніше, навчання спеціалістів та організаційну підтримку, щоб запустити належний ЦНАП. З власних надходжень сільського бюджету вже виділено 450 тисяч гривень на виконання будівельних робіт та близько 200 тисяч гривень на придбання обігрівачів та іншого обладнання", - повідомляють на сторінці громади.

Наступним кроком стала підготовка заявки до Міністерства соціальної політики України щодо надання субвенції на проведення робіт, пов'язаних зі створенням та забезпеченням функціонування ЦНАПу, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі «Прозорий офіс». Сьогодні уже отримано письмове підтвердження щодо виділення на завершення ремонтних робіт 236,919 тисяч гривень.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап