У Комсомольському районі змагалися в виразному читанні


7 ноября 2013 года.

З метою популяризації мистецтва живого слова, вивчення та творчого сприйняття української мови, класичної та сучасної літератури, формування в учнів загальноосвітніх закладів художньо-естетичного смаку, Херсонським Центром дитячої та юнацької творчості 06.11.2013 року на базі загальноосвітньої школи №54 проведено І етап міського конкурсу майстрів художнього читання «Мова моя калинова».

Районний етап конкурсу проходив у двох номінаціях «Художнє читання» та «Виконання власних творів» за трьома віковими категоріями: молодшою середньо та старшою. Конкурсантів оцінювало компетентне журі у складі: завідувача художньо-естетичним відділом Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Біневської С.А., керівника театрального гуртка «Індіго» Палацу дитячої та юнацької творчості Байда  Любов Петрівна, бібліотекар відділу обслуговування юнацтва Філії №3 Херсонської ЦБС Ткачова Наталя Миколаївна.

конкурс конкурс

конкурс конкурс

конкурс

У номінації «Художнє читання перемогли»: Мельгунова Ельвіра (ХЗНВК №51), Діброва Назар (ЗОШ №1), Микитас Олег (ЗОШ №46), Романюк Ганна (НВК №9), Сугак Олександра ( Спеціалізована школа з поглибленним вивченням іспанської та інших іноземних мов ОШ №54), Павленко Максим (ЗОШ №47), Єршов Богдан (ЗОШ №14), Буянова Ірина (ХЦДЮТ), Шепель Поліна (ХЦДЮТ), Жакін Богдан (ХЦДЮТ), Драгоєва Олександра (НВК №11), Стебліченко Анастасія (НВК №11), Чорнобривий Богдан (ЛЖЕП), Ришкова Дар’я (ЛЖЕП), Ступка Альона (ЗОШ №26), Хохлов Олександр (ЗОШ №26), Васякіна Тетяна (Спеціалізована школа з поглибленним вивченням іноземних мов №57), Матвєєв Андрій(Спеціалізована школа з поглибленним вивченням іноземних мов №57), Ракова Надія(Спеціалізована школа з поглибленним вивченням іноземних мов №57), Долабані Марія(Спеціалізована школа з поглибленним вивченням іноземних мов №57), Передерій Денис(Спеціалізована школа з поглибленним вивченням іноземних мов №57), Тертишна Єлизавета(Спеціалізована школа з поглибленним вивченням іноземних мов №57)

У номінації «Виконання власних творів перемогу здобули»: Вільховська Аліна (Зош №46), Оленік Олександр (недержавне навчально-виховне об’єднання «Дошкільний заклад-спеціалізовна школа І-ІІ ступенів «Хабад»), Лужинецька Анастасія (ЗОШ №55)

Текст: Валентина Вовк

Фото: Наталя Ткачова

Теги: конкурс, прекрасне, діти, вірші
Новости по теме
Комментарии (1)
Комментарии:
Оксана написал(а) в 10:51, 08 / 11 / 2013:
Большие МОЛОДЦЫ и детки и организаторы, по больше б таких мероприятий
Ответить

Новости

шипшина