У Каховці відбувся чемпіонат з баскетболу


6 апреля 2016 года.

У неділю, 3 квітня, завершився відкритий чемпіонат м. Каховки з баскетболу 2016 року серед чоловічих команд, присвячений 25-й річниці незалежності України.

Змагання були організовані відділом у справах молоді та спорту, відділом освіти та комунальним закладом «ДЮСШ» Каховської міської ради спільно з ініціативною групою любителів баскетболу міста на чолі з головним суддею змагань, заслуженим тренером України Валерієм Зарецьким.

В останній ігровий день в спортивній залі КЗ «ДЮСШ» відбулись чотири поєдинки, які закінчилися з таким результатом:
Нова Каховка - «Армор» (Каховка) - 94:57
«Тачанка» (Каховка) - «Зевс» (Херсон) - 39:59
«Зевс» (Херсон) - «ДЮСШ» (Каховка) - 78:41
«Тачанка» (Каховка) - Нова Каховка - 61:80

Таким чином, за підсумками змагань переможцем відкритого чемпіонату м. Каховки з баскетболу 2016 року стала команда «Зевс» (Херсон), яка набрала максимальну кількість очок - 8. На другому місці - команда м. Нова Каховка (6 очок), на третьому - каховська команда «Армор» (4 очки).

На урочистій церемонії нагородження учасників змагань привітав начальник відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради Віктор Зубков та вручив переможцям і призерам кубок, медалі та почесні дипломи від організаторів. Кращим гравцем чемпіонату було визнано Андрія Щепкіна (м. Нова Каховка).

Теги: спорт
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости